+ Odpowiedz w tym w─?tku
Poka?? wyniki od 1 do 8 z 8
    Junior Member Awatar szafran
    Do??─?czy??
    Sep 2013
    Thanks
    0

Lightbulb Test mobilnych PowerBank??w

Witam wszystkich serdecznie,

Jaki?? czas temu szuka??em z ciekawo??ci testu Power Bank??w (przeno??nych bank??w energii, dzi─?ki kt??rym mo??na w podr????y do??adowa─? np. tablet lub telefon bez konieczno??ci poszukiwania gniazdka). Niestety w tej kwestii zaliczy??em pora??k─?. Postanowi??em co?? takiego stworzy─?.

Tak wi─?c zapraszam do analizy:
    Link do testu

Sponsorem tego testu by??... m??j portfel - tak??e prosz─? o wyrozumia??o??─?.
    Na dobry pocz─?tek przedstawiam test praktyczny (nie jest przeprawa chwilowa z multimetrem, ale testy praktyczne z u??yciem SGS4) 14 r????nych Power Bank??w oraz dla por??wnania oryginalnej ??adowarki sieciowej.

Mam nadziej─?, ??e zebrane przeze mnie informacje pomog─? komu?? w podj─?ciu decyzji przed zakupem. Z racji tego, ??e niekt??re Power Banki mo??na znale??─? pod r????nymi brandami za??─?czone s─? zdj─?cia ka??dego przetestowanego, kt??re powinny pom??c podczas identyfikacji.

Je??li kto?? jest w posiadaniu jakiego?? Power Banku, kt??rego nie ma na li??cie i do tego jest zainteresowany dorzuceniem go do test??w to prosz─? o kontakt (b─?dzie to wymaga??o przes??ania Power Banku w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami do??─?czonymi przez producenta - po zako??czeniu test??w oczywi??cie sprz─?t zostanie odes??any do w??a??ciciela).

Na testy po??wi─?ci??em naprawd─? du??o czasu (i nie tylko). Tak??e prosz─? o nie kopiowanie zawarto??ci. Je??li kto?? chce si─? podzieli─? testem - nie mam nic przeciwko. Prosz─? o dzielenie si─? za pomoc─? podanego powy??ej linku (nie mam zamiaru usuwa─? testu z GDrive'a tak??e nie ma si─? co martwi─? o to, ??e zniknie), oraz o wzmiank─? o autorze (nick wystarczy). Skoroszyt posiada r??wnie?? drug─? zak??adk─? przedstawiaj─?c─? dok??adnie te same dane, z t─? r????nic─?, ??e w j─?zyku angielkim - tak??e mo??na bez problem??w wrzuca─? link na serwisy zagraniczne (ale tutaj raczej lepiej skorzysta─? z LINK, kt??ry prowadzi bezpo??rednio na drug─? zak??adk─?).

Pozdrawiam
    Szafran

2. # ADS
    Circuit advertisement
    Do??─?czy??
    Always

Junior Member Awatar Suollo
    Do??─?czy??
    Dec 2013
    Thanks
    0
    Bardzo ciekawe testy, z pewno??ci─? uwzgl─?dni─? przed zakupem. Dzi─?ki za po??wi─?cenie czasu i pieni─?dzy

Do??─?czy??
    Sep 2013
    Thanks
    0
    Nie ma sprawy - ciesz─? si─?, ??e komu??, opr??cz mnie, test poka??e jak faktycznie wygl─?da sprawa PB tych "super hiper" za grosze i tych, kt??re warto kupi─?, a kt??re niestety swoje kosztuj─?.

Junior Member Awatar jarek323
    Do??─?czy??
    Jan 2014
    Thanks
    0
    Bardzo przydatny test i zestawienie. Brakuje mi w nim jeszcze cen...i oceny cena/wydajno??─?.

Junior Member Awatar tyber89
    Do??─?czy??
    Jan 2014
    Thanks
    0
    No ale mo??e jeszcze b─?d─? jakie?? uaktualnienia

Do??─?czy??
    Sep 2013
    Thanks
    0
    Ceny si─? zmieniaj─? non-stop.
    Musia??bym przy ka??dym dodaniu nowego PB szuka─? cen pozosta??ych w danej chwili i uaktualnia─?, ??eby to mia??o r─?ce i nogi.

Przyk??adowo pierwszy X-Torm kupowa??em za 399pln, a drugiego niedawno te?? za tyle. W tym samym czasie pierwszy ju?? kosztowa?? 299pln. I w tym momencie je??li oba by??y by dodane z cen─? zakupow─? to ju?? jest przek??amanie.

Junior Member Awatar pikor79
    Do??─?czy??
    Mar 2014
    Thanks
    0
    Jak aplikacja s??u??y ?

Junior Member Awatar Boolas
    Do??─?czy??
    Apr 2014
    Thanks
    0
    dla mnie si─? sprawdza, tylko dawno nie by??o aktualizacji