+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
    Junior Member Awatar szafran
    Thanks
    0

Lightbulb Test mobilnych PowerBanków

Witam wszystkich serdecznie,

Jakiś czas temu szukałem z ciekawości testu Power Banków (przenośnych banków energii, dzięki którym można w podróży doładować np. tablet lub telefon bez konieczności poszukiwania gniazdka). Niestety w tej kwestii zaliczyłem porażkę. Postanowiłem coś takiego stworzyć.

Tak więc zapraszam do analizy:
    Link do testu

Sponsorem tego testu był... mój portfel - także proszę o wyrozumiałość.
    Na dobry początek przedstawiam test praktyczny (nie jest przeprawa chwilowa z multimetrem, ale testy praktyczne z użyciem SGS4) 14 różnych Power Banków oraz dla porównania oryginalnej ładowarki sieciowej.

Mam nadzieję, że zebrane przeze mnie informacje pomogą komuś w podjęciu decyzji przed zakupem. Z racji tego, że niektóre Power Banki można znaleźć pod różnymi brandami załączone są zdjęcia każdego przetestowanego, które powinny pomóc podczas identyfikacji.

Jeśli ktoś jest w posiadaniu jakiegoś Power Banku, którego nie ma na liście i do tego jest zainteresowany dorzuceniem go do testów to proszę o kontakt (będzie to wymagało przesłania Power Banku w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami dołączonymi przez producenta - po zakończeniu testów oczywiście sprzęt zostanie odesłany do właściciela).

Na testy poświęciłem naprawdę dużo czasu (i nie tylko). Także proszę o nie kopiowanie zawartości. Jeśli ktoś chce się podzielić testem - nie mam nic przeciwko. Proszę o dzielenie się za pomocą podanego powyżej linku (nie mam zamiaru usuwać testu z GDrive'a także nie ma się co martwić o to, że zniknie), oraz o wzmiankę o autorze (nick wystarczy). Skoroszyt posiada również drugą zakładkę przedstawiającą dokładnie te same dane, z tą różnicą, że w języku angielkim - także można bez problemów wrzucać link na serwisy zagraniczne (ale tutaj raczej lepiej skorzystać z LINK, który prowadzi bezpośrednio na drugą zakładkę).

Pozdrawiam
    Szafran

2. # ADS
    Circuit advertisement

Junior Member Awatar Suollo
    Thanks
    0
    Bardzo ciekawe testy, z pewnością uwzględnię przed zakupem. Dzięki za poświęcenie czasu i pieniędzy

Thanks
    0
    Nie ma sprawy - cieszę się, że komuś, oprócz mnie, test pokaże jak faktycznie wygląda sprawa PB tych "super hiper" za grosze i tych, które warto kupić, a które niestety swoje kosztują.

Junior Member Awatar jarek323
    Thanks
    0
    Bardzo przydatny test i zestawienie. Brakuje mi w nim jeszcze cen...i oceny cena/wydajność.

Junior Member Awatar tyber89
    Thanks
    0
    No ale może jeszcze będą jakieś uaktualnienia

Thanks
    0
    Ceny się zmieniają non-stop.
    Musiałbym przy każdym dodaniu nowego PB szukać cen pozostałych w danej chwili i uaktualniać, żeby to miało ręce i nogi.

Przykładowo pierwszy X-Torm kupowałem za 399pln, a drugiego niedawno też za tyle. W tym samym czasie pierwszy już kosztował 299pln. I w tym momencie jeśli oba były by dodane z ceną zakupową to już jest przekłamanie.

Junior Member Awatar pikor79
    Thanks
    0
    Jak aplikacja służy ?

Junior Member Awatar Boolas
    Thanks
    0
    dla mnie się sprawdza, tylko dawno nie było aktualizacji

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów