+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
    Junior Member Awatar lukezaa
    Przegląda
    Bydgoszcz
    Thanks
    0

Jak kupować aplikacje w sklepie Google Play

Jak kupować aplikacje w sklepie Google Play
    Sam się z tym borykałem bo nie chciałem podawać mojej karty kredytowej (ryzyko kradzieży telefonu itp). Jak wiadomo w Google Play można kupować aplikacje tylko za pomocą karty kredytowej, ale bank BZ WBK ma darmową usługę "Karta Internetowa" jest to karta kredytowa (nie plastikowa wirtualna ale nie jest to też konto w banku) która działa jak każda inna karta. Można też założyć sobie w MBanku E-Konto z kartą (tam chyba się płaci w tedy za samą kartę konto jest za darmo). Sam używam tą kupuje aplikacje więc jest to sprawdzona metoda.

1.
    Zakładamy sobie kartę na tej stronie http://kartainternetowa.pl/karta-internetowa.html
    2. Wybieramy opcję Rejestracja -> Karta internetowa -> Zaznaczamy że nie posiadamy karty plastikowej -> Idziemy dalej -> Podajemy dane użytkownika, ważne jest podanie numeru telefonu komórkowego, na niego przyjdzie SMS z kodem CVV2 -> Dajemy dalej -> Postępujemy zgodnie z poleceniami wydanymi przez system -> Dostajemy na końcu nr karty, termin ważności i SMS'em kod CVV2
    3. Mamy już kartę "doładowujemy" jest pieniędzmi (Jako konto bankowe to się nie sprawdza). Za pierwszym razem jest prowizja 1zł.
    4. Kupujemy aplikacje. W sklepie Google Play wyskakuje nam monit że nie mamy wprowadzonej karty kredytowej, wprowadzamy ją (trzeba uważać na adres imię i nazwisko muszą one być identyczne jak w rejestracji)
    5. Gotowe. Możemy kupować aplikacje w Google Play bez obaw o stratę karty kredytowej!

2. # ADS
    Circuit advertisement
    Przegląda
    Advertising world

Member Awatar MasterWeb
    Przegląda
    Warszawa
    Thanks
    0
    ja nigdy nie podaje danych w necie, nigdzie, boje się o włam. Mianowicie, że jak korzystasz z takich aplikacji nie znaczy że nie zostaniesz okradziony.

Junior Member Awatar Lewa_Jola
    Thanks
    0
    Ja polecam za to płacenie przez dopisywanie sobie do rachunku. Korzystam z tej opcji od kiedy tylko jest dostępna w Orange i bardzo ją sobie chwalę. To duża wygoda, w dodatku można zwrócić grę w ciągu 2h i jest limit wydatków na miesiąc. Przydaje się

Uprawnienia umieszczania postów