+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1
    Junior Member Awatar marvel
    Thanks
    0

Trwały root ? Pomocy

Witam serdecznie.

To mój pierwszy post i nie do końca wiem czy wybrałem odpowiedni dział więc najmocniej przepraszam jeśli tworze dział w złym miejscu. Nie dysponuje czasem aby przeglądać każdy post poklei na forum więc liczę na wyrozumiałość i szybką , bezpośrednią odpowiedź/pomoc.

Posiadam TABLET Asus memo pad smart me301t i chciałbym się poradzić was jak zrobić TRWAŁY ROOT na moim urządzeniu z Androidem w wersji 4.1.1. W zasadzie nie do końca wiem czy takowy stały ROOT jest potrzebny do czynności którą chcę dokonać na moim Tablecie. Chciałbym wgrać ROOM [ chyba to tak się nazywa ] który nie będzie zawierał tej masy zbędnych aplikacji co tylko zjadają mi pamięć RAM na tablecie. Jest ich wiele i wogule ich nie używam. słyszałem że są ROMy które zwalniają do 600 MB pamięci RAM. Chciałbym ładnie poprosić o jakieś porady tutoriale jak to zrobić i jak najlepiej zmodyfikować Takie urządzenie do najlepszego konfortu pracy pracy.

PS rosił był o porady w formie łopatologicznej gdyz moja wiedza na ten temat jest drastycznie ograniczona.

Dziękuje Pięknie i pozdrawiam .

MARVEL

2. # ADS
    Circuit advertisement

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów