+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1
    Junior Member Awatar mielazz.
    Thanks
    0

Aktualizacja androida w Xperia Neo V

Witam, przedstawię wam jak zaktualizować androida w swojej Xperii.

Wymagane :
    - kabel USB
    - conajmniej 50 % baterii
    - zrób sobie kopie zapasową ważnych danych na karcie
    - połączenie z internetem ( w komputerze )

1. Akceptujemy umowę licencyjną, następnie klikamy Rozpocznij
    1.jpg

2. Teraz należy wybrać model telefonu, w moim przypadku będzie to Xperia Neo V(MT11), klikamy Dalej
    2.jpg

3. Wyłącz telefon, odczekaj 30 sekund.

4. Podłącz telefon do komputera ( USB ), podczas podłączenie telefonu musisz przytrzymywać przycisk Wstecz
    3.jpg

5. Trzymaj przycisk Wstecz dopóki nie wyświetli się komunikat, który pozwoli na zdjęcie palca z przycisku. Za pierwszym razem możesz się troszeczkę nie zgrać i nie załapię, przy prawidłowej próbie trwało to kilkanaście sekund.
    4.jpg

6. Pojawi się okno z informacją o dostępności nowego oprogramowania. Kliknij OK
    5.jpg

7. Jeżeli chcesz zaktualizować swoje oprogramowanie zaznacz opcję Aktualizacja i kliknij Zainstaluj

8.Rozpoczyna się pobieranie, po zakończeniu pobierania, automatycznie rozpocznie się instalacja oprogramowania na telefonie. Kiedy pojawi się komunikat z prośbą odłączenia go od komputera zrób to. Włącz go ( pierwsze włączenie po aktualizacji może trochę potrwać )

PS.
    Obrazki nie są moje, gdyż jestem po formacie i nie miałem pobranego tego programu, a natknąłem się na całkiem fajnie obrazki.
    Źródło obrazków :
    http://www.t-mobile-trendy.pl/artyku...,porady,2.html

2. # ADS
    Circuit advertisement

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów