+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Problem Xperia P

Junior Member Awatar fajcik18
    Thanks
    0

Unhappy Problem Xperia P

Witam ! Posiadam SONY Xperie P . Telefon posiada androida 4.0.4 . Mam 2 problemy z telefonem otóż , podczas rozmowy w domu przez telefon prawie wgl nie słysze rozmówcy .. coś przerywa słyszę co drogie słowo tak jakbym mial problem z zasiegiem ale zasieg mam 2,3 kreski w innych telefonach domownikow nie ma problemu a u mnie jest i to w telefonie za 1000 zl ! ;/ gdy rozmawiam w miescie słysze rozmowce wrecz perfekcyjnie zero szumu sam czysty głos .. drógi problem to taki iż aparat robi zdjęcia czasem dobre a czasem zdjęcie jest do polowy czarne albo za ciemne .. ;/ niewiem czemu tak jest . może po zmianie oprogramowania to sie stało no bo co innego moze byc odpowiedzialne ? Prosze was o pomoc nie chce mi sie zanosic go do serwisu bo bede czekal 3 tygodnie chce sam ten problem rozwiązac . Wgrywałem oprogramowanie programem service update orginalnie bez kombinowaania aktualizowalem i chhyba powrót do starszej wersj moze pomoc ? Tylko jak to zrobic bez zadnego flashtoola romów i innego kombinowania . A moze macie inne koncepcje

2. # ADS
    Circuit advertisement

Junior Member Awatar slomek3
    Thanks
    0
    Mam ten sam problem.
    Zauważyłem że tak się dzieje CZASAMI jak robiłem zdjęcia z lampą błyskową.
    Po prostu pół zdjęcia jest czarne.
    Jak by ktoś wiedział jak rozwiązać ten problem to niech pisze

Junior Member Awatar dregjen
    Thanks
    0
    Witam,
    Również borykam się z tym problemem. W moim przypadku czarna jest zawsze dolna (w położeniu poziomym) połowa zdjęcia w przypadku wszystkich zdjęć zrobionych z flashem w ciemności (przy świetle dziennym jest OK). Dla odmiany, filmy kręcone z flashem nawet w całkowitej ciemności wychodzą OK.
    Dodam, że problem pojawił się nagle i w międzyczasie nie wykonywałem żadnego upgrade'u oprogramowania.
    Czy ktoś wie jak sobie z tym poradzić? Z góry dzięki!

+ Odpowiedz w tym wątku

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów