+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
    Junior Member Awatar Karina
    Thanks
    0

Edukacyjno-multimedilane tablety dla dzieci EduTab i MagicTab firmy Overmax warto?

Hej, ostatnio mocno zainteresował mnie temat tabletów dziecięcych; mam dwójkę dzieci - chłopca 2 latka i dziewczynkę 7 lat,
    przeglądając ofertę napotkałam na bardzo interesujące produkty firmy OVERMAX:

-MagicTab ( )

-EduTab ( )

obejrzałąm sobie te filmiki i stwoerdzkalm, ze warto by było w to zainwestować,
    czy Ktoś z Was zna te produkty? Prosze o opinie

2. # ADS
    Circuit advertisement

Member Awatar master
    Thanks
    0
    nie jest to za bardzo dobre wyjscie, bo.. zamiast w knigi siedzą w tablecie, nie ma mowy u moich dzieci tego.

Junior Member Awatar nowy20
    Thanks
    0
    hehe masz racje, jednak nie mam problemu tego jak ty, bo nie mam dzieci no ale wiadomo, może gdzieś w kapuście czy gdzieś, jednak ciekawe wyjście ;D

Junior Member Awatar nokia
    Thanks
    0
    tak, ale wiesz jeszcze trochę to ks,. nie będzie tylko trzeba będzie tablety kupować, z danym opro. gdzie będzie szkolny materiał, itp w sumie ciekawe wyjście i tańsze..

Junior Member Awatar null
    Thanks
    0
    he spoko sprawa kosztowac będzie całe nic, i będzie można dziecko nauczyć sporo rzeczy hmm... fajne fajne...

Junior Member Awatar polaczek
    Thanks
    0
    złe wyjście to nie jest, oczywiście nie ma tutaj rewelacji. W Polsce wszystko idzie bardzo powoli, jak wiadomo od jakiegoś czasu mamy nową sieć virgina no fakt jest to amerykańska siec, ale weszła do Polski dlaczego ? wiem, bo tu może być zysk, wchodzą tam gdzie się oszczędza i mało zarabia na to żeby gadać tak samo jest ze sprzętem, u nas wszystko jest na ostatnim miejscu jak ktoś ma telefon za 500 zł to uważają go za bogatego.

Junior Member Awatar Mateusz
    Przegląda
    Złotów
    Thanks
    0
    Cytat Zamieszczone przez null Zobacz posta
    he spoko sprawa kosztowac będzie całe nic, i będzie można dziecko nauczyć sporo rzeczy hmm... fajne fajne...
    Dokładnie! Oczywiście nic nie zastąpi dziecku książki, ale z techniką również należy dzieci oswajać. Pamiętajmy, że w dobie komputeryzacji każda umiejętność się przyda!

Junior Member Awatar Monia93
    Przegląda
    Wrocław
    Thanks
    0
    Ehh, dla mnie trochę przesada. Maluchy powinny być przyzwyczajone do książki - to one najbardziej rozwijają kreatywne myślenie.

Junior Member Awatar MartensLUB
    Przegląda
    Lublin
    Thanks
    0
    Technologia idzie do przodu i nic z tym nie zrobisz, Monia! Za mojej młodości latało się za piłką, jeździło na rowerze całymi dniami... A teraz? Gierki, gierki, gierki i nic poza tym. W piłkę to gra się tylko w formie FIFY.

Member Awatar androidowy
    Thanks
    0
    Sa dobre strony takiego rozwiązania i złe. Jeśli będzie się pilnować dziecko ile czasu poświęca na taki tablet to nie powinno być żadnego problemu. Tylko trzeba zachować czujność

Uprawnienia umieszczania postów